Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
28
The Hunger Games

The Hunger Games

2012
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Marvels

The Marvels

2023
×
★★★★
Edit this entry  
23
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

2023
×
★★★★
Edit this entry  
26
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★
Edit this entry  
24
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Guardians of the Galaxy Vol. 3

Guardians of the Galaxy Vol. 3

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Spider-Man: Across the Spider-Verse

Spider-Man: Across the Spider-Verse

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Insidious: The Red Door

Insidious: The Red Door

2023
×
★★★
Edit this entry  
24
Elemental

Elemental

2023
×
★★★★
Edit this entry