Sort by
  • BEEF

  • Infinity Pool

  • Babylon

    ★★★★

  • Entergalactic

  • The Good Nurse

  • Causeway

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • The Wonder

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Barbarian

  • Not Okay

  • Nope

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

  • Irma Vep

  • Close

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

    ★★★★

  • The Girl from Plainville

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Watcher

  • Fresh

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

    ★½

  • No Time to Die

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • The Guilty

    ★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Red Rocket

  • Titane

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • After Yang

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • Flee

    ★★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★★★

  • Another Round

  • Nomadland

    ★★★★★

  • Shiva Baby

  • Shithouse

  • Normal People

    ★★★½

  • Zola

    ★★★★

  • Undone

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★★

  • Waves

  • Uncut Gems

  • Ready or Not

  • A Rainy Day in New York

  • The Farewell

  • Escape Room

  • Beautiful Boy

    ★★★★★

  • Suspiria

    ★★★★★

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Girl

  • The Kindergarten Teacher

  • Disobedience

  • mother!

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Good Time

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★★★

  • The Florida Project

    ★★★★★

  • Hot Summer Nights