Sort by
  • Christmas with You

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Prey for the Devil

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Blonde

    ½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★

  • Amy Schumer Presents: Parental Advisory

    ★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Senior Year

  • Choose or Die

    ★★½

  • House Comes with a Bird

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Gone in the Night

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Heart Shot

    ★½

  • Tall Girl 2

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★½

  • The House

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • The Whole Truth

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ½

  • Antlers

    ★★★

  • No One Gets Out Alive

    ★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Prey

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • He's All That

    ½

  • The Chair

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

  • Aftermath

    ★★

  • Demonic

    ★★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Belle

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Till Death

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★

  • Somos.

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Two

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★½