Alice 🎟 has logged 16 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★½
Edit this entry  
19
Pete Davidson: Alive from New York

Pete Davidson: Alive from New York

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Catfish

Catfish

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Clueless

Clueless

1995
×
★★★
Edit this entry  
16
The Big Short

The Big Short

2015
×
★★½
Edit this entry  
15
Enchanted

Enchanted

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Burning

Burning

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Big Time Adolescence

Big Time Adolescence

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
Read the review Edit this entry  
10
Tourist Trap

Tourist Trap

1979
×
★★★★
Edit this entry  
10
Berlin: Symphony of a Great City

Berlin: Symphony of a Great City

1927
×
★★★
Edit this entry  
08
Royal Space Force - The Wings Of Honneamise

Royal Space Force - The Wings Of Honneamise

1987
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Emma.

Emma.

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Shaolin & Wu Tang

Shaolin & Wu Tang

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Extra Ordinary

Extra Ordinary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry