RSS feed for aliciabr

aliciabr has logged 11 entries for films during May 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Beuys

Beuys

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Lovesong

Lovesong

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bianca Del Rio's Rolodex of Hate

Bianca Del Rio's Rolodex of Hate

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hurricane Bianca

Hurricane Bianca

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
King Arthur: Legend of the Sword

King Arthur: Legend of the Sword

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★½
Edit this entry  
05
Lommbock

Lommbock

2017
×
★★½
Edit this entry  
02
Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry