Sort by
  • M3GAN

    ★★★

  • Do Revenge

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Conversations with Friends

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Crush

    ★★★

  • 365 Days: This Day

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Turning Red

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • The Tinder Swindler

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Big Night!

    ★★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Squid Game

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • A Girl and A Guy

    ½

  • Luca

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Cruella

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • Ride or Die

  • Army of the Dead

    ★★

  • Bad Trip

  • Nobody