Sort by
  • Leo

  • Five Nights at Freddy's

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Saw X

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Priscilla

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Black Mirror: Demon 79

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • BEEF

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★½

  • M3GAN

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • Dreams in the Witch House

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Lot 36

  • Graveyard Rats

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Smile

  • Wendell & Wild

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Jackass 4.5

  • Men

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Under the Banner of Heaven

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½