• Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Cinderella

  • Twenty Something

  • Nona

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Old

  • Space Jam: A New Legacy

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Elite Short Stories: Carla Samuel

    ★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Elite Short Stories: Omar Ander Alexis

  • Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe

    ★★★★

  • Loki

  • Muñequita linda

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Nineteen on Fire

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Us Again

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Cherry

  • Chaos Walking

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • Wish Dragon

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Creating The Queen's Gambit

  • Burrow

    ★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Once Upon a Snowman

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

  • I Care a Lot

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Honest Thief

    ★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Work It

  • Host

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★★

  • Out

    ★★★★

  • Scoob!

  • The Half of It

    ★★★

  • Money Heist: The Phenomenon

    ★★★★★

  • Unorthodox

    ★★★★★

  • The Occupant

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Mulan

    ★½

  • Maggie Simpson in Playdate with Destiny

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • 365 Days

    ½