• Malignant

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★

  • Ascetic

    ★★★★★

  • Rifkin on Rifkin: Private Confessions of a Serial Killer

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • Donald Trump Is President and You're Not: A Portrait of Donald J. Trump

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

  • New Order

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★

  • The Angela Chapters

    ★★★★

  • DAU. New Man

    ★★★½

  • DAU. Katya Tanya

    ★★★★

  • DAU. Brave People

    ★★★★

  • DAU. Three Days

    ★★★½

  • DAU. Nora Mother

    ★★★½

  • Evul Twinz

    ★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Trolls World Tour

    ★★★★

  • DAU. Degeneration

    ★★★★½

  • DAU. Natasha

    ★★★½

  • 365 Days

  • Possessor

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Assassin 33 A.D.

    ½

  • Little Necro Red

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Beyond Horror: The History of Red Films

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Mister America

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Dark Days of Demetrius

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Hustlers

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★½

  • Catcall

    ★★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Midsommar

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★½

  • The Scuzzies

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Loqueesha

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Liberte

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • The El Duce Tapes

    ★★

  • Bliss

    ★★★★

  • Pet Sematary

  • Good Boys

    ★★★

  • The Golden Glove

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Fyre

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • American Antichrist

    ★★★