Sort by
  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Peter Pan & Wendy

    ★★

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Crime Scene: The Texas Killing Fields

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Unwelcome

    ★★½

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • Sins of Our Mother

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★½