Sort by

Amaya has logged 10 entries for films during April 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Shawshank Redemption

The Shawshank Redemption

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Runaways

The Runaways

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Sin City

Sin City

2005
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Midnight in the Garden of Good and Evil

Midnight in the Garden of Good and Evil

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Enter the Void

Enter the Void

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry