• Your Name.

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★

  • Old

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • One Chance

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • Someone Great

    ★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • School of Rock

    ★★★★

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • How to Build a Girl

    ★★★½

  • The Devil Wears Prada

    ★★★½

  • SubUrbia

    ★★★★

  • Before Midnight

    ★★★★

  • Before Sunset

    ★★★★½