Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • One Cut of the Dead

    ★★★★★

  • Shin Godzilla

    ★★★★

  • Your Name.

    ★★★★½

  • Interstellar

    ★★★★

  • The Babadook

    ★★★½

  • I Am Here....Now

  • Napoleon Dynamite

    ★★★★

  • Shrek

    ★★★★

  • Ginger Snaps

    ★★★★

  • Good Burger

    ★★★

  • Ice Cream Man

    ★★

  • Captain America

    ★½

  • Frankenhooker

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★

  • Phantom of the Mall: Eric's Revenge

    ★★½

  • Alien Private Eye

    ★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Earth Girls Are Easy

    ★★½

  • Mac and Me

    ★★

  • Miracle Mile

    ★★★★½

  • Hello Mary Lou: Prom Night II

    ★★★★

  • Blood Diner

    ★★½

  • Witchboard

    ★★★

  • Gymkata

    ★★

  • The Stuff

    ★★★½

  • Breakin' 2: Electric Boogaloo

    ★★★

  • Don't Open Till Christmas

    ★★

  • Ninja III: The Domination

    ★★★

  • Dark Night of the Scarecrow

    ★★★

  • The Blues Brothers

    ★★★★★

  • Phantom of the Paradise

    ★★★★

  • The Exorcist

    ★★★★

  • The Young Girls of Rochefort

    ★★★★

  • The Umbrellas of Cherbourg

    ★★★★

  • Seven Samurai

    ★★★★½