Sort by
  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★

  • The House

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • The King's Man

    ★★

  • Landscapers

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Swan Song

    ★★★

  • Ciao Alberto

    ★★★★

  • The Simpsons in Plusaversary

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Dopesick

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Phantom of the Open

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★½

  • Pedro

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • 15 Minutes of Shame

    ★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Humans

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★★

  • White Building

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Encounter

    ★★½

  • The Real Charlie Chaplin

    ★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Cyrano

    ★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★½

  • Nona

    ★★★½

  • Twenty Something

    ★★★★★

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★

  • The Alleys

    ★★½

  • Bull

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Belle

    ★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★★