Sort by
  • Alkhallat+

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Lou

    ★★

  • Smile

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • The Patient

  • Barbarian

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Not Okay

    ★★½

  • Orphan: First Kill

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Magnum Opus

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • What Is a Woman?

  • Le Pupille

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★½

  • Men

  • Senior Year

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Under the Banner of Heaven

  • The Mystery of Marilyn Monroe: The Unheard Tapes

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Windfall

    ★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Brian and Charles

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★½

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★½

  • A Love Song

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Perfect Strangers

    ★★★