• Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • Cyst

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • The Devil All the Time

  • The Decline

    ★★★½

  • Teacher Shortage

    ½

  • Klaus

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

  • Jojo Rabbit

  • Knives Out

  • Joker

    ★★★½

  • Bento Harassment

    ★★★★

  • Midsommar

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Us

    ★½

  • Polar

    ★★★½

  • Escape Room

    ★★½

  • Commando Ninja

    ★★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • The VelociPastor

    ★★

  • Venom

  • Triassic World

    ★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

  • The Jurassic Games

    ★★★½

  • Shoplifters

    ★★★★

  • Deadpool 2

  • La Bolduc

    ★★★★

  • Hereditary

  • Coco

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • The Ritual

  • It

  • The Shape of Water

    ★★★★

  • Punk-Fu Zombie

    ★★★★½

  • Okja

  • Get Out

  • Dave Made a Maze

    ★★★½

  • Moana

  • Doctor Strange

  • One Piece Film: GOLD

    ★★★★½

  • The Secret Life of Pets

  • Train to Busan

  • Captain America: Civil War

  • Deadpool

  • Hunt for the Wilderpeople

    ★★★★½

  • The Hateful Eight

  • Scouts Guide to the Zombie Apocalypse

    ★★★★½

  • Crimson Peak

  • Jurassic World

  • Circle

  • Kung Fury

    ★★★★½

  • Mad Max: Fury Road

  • Avengers: Age of Ultron

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy

  • Captain America: The Winter Soldier

  • 300: Rise of an Empire

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★★★

  • Dumbbells

    ★★½

  • The Hobbit: The Desolation of Smaug

  • Machete Kills

  • Horns

  • Krampus: The Christmas Devil

  • Snowpiercer

    ★★★★

  • Louis Cyr : The Strongest Man in the World

    ★★★★