Sort by
  • Chor Nikal Ke Bhaga

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • We Have a Ghost

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • All the Places

    ★★

  • A Sunday Affair

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Passages

    ★★½

  • PLAN C

    ★★★

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★★★

  • Shortcomings

    ★★★½

  • Young. Wild. Free.

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Cat Person

    ★★

  • Slow

    ★★★

  • Bad Behaviour

    ½

  • The Eternal Memory

    ★★

  • Judy Blume Forever

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★½

  • The Disappearance of Shere Hite

    ★★★½

  • Fairyland

    ★★½

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • Still: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★★

  • Fair Play

    ★★★½

  • In My Mother's Skin

    ★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★★½

  • Mission Majnu

    ★★

  • Little Richard: I Am Everything

    ★★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★

  • The Longest Goodbye

    ★★★

  • The Pod Generation

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Alkhallat+

    ★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • The Noel Diary

    ★★

  • Disenchanted

    ★★

  • The Lost Lotteries

    ★★★

  • Strange World

    ★★★★

  • R.I.P.D. 2: Rise of the Damned

    ★★

  • Monica, O My Darling

    ★★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Slumberland

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Hellhole

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Till

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • What Comes Around

    ★★½