• Old

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★★

  • Supernova

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Land

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Here Are the Young Men

    ★★

  • Stowaway

    ★★★½

  • Deadly Illusions

  • Things to Come

    ★★★★

  • Malina

    ★★