• Cruella

    ★★★★★

  • Moxie

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★★★

  • Holidate

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The Broken Hearts Gallery

    ★★★

  • Athlete A

  • A Whisker Away

    ★★★★★

  • The Half of It

  • Mulan

    ★★★★

  • All the Bright Places

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • The Social Dilemma

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • Looking for Alaska

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

  • The Platform

    ★★★

  • K-12

    ★★★★★

  • Woman

  • Joker

    ★★★★

  • Variações: Guardian Angel

    ★★★★★

  • Descendants 3

    ★★★½

  • Tony

  • The Lion King

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★★★

  • A Dog's Journey

    ★★★★★

  • The Perfect Date

  • After

  • Love, Death & Robots: The Witness

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

  • Everybody's Everything

    ★★★★★

  • Oh, Ramona!

  • Isn't It Romantic

  • This Is Personal

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Second Act

    ★★★

  • The Princess Switch

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • The Grinch

  • Swiped

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★½

  • Green Book

  • Life Itself

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Incredibles 2

  • Climax

    ★★★★

  • The Kissing Booth

  • Peter Rabbit

    ★★★½

  • Eighth Grade

  • The Game Changers

  • Maze Runner: The Death Cure

  • Pitch Perfect 3

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Ferdinand

    ★★★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Happy Death Day

  • Diana: In Her Own Words