Sort by

Anas has logged 21 entries for films during February 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Loki

Loki

2021
×
★★★½
Edit this entry  
26
Twins

Twins

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Up in the Air

Up in the Air

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Contact

Contact

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
War of the Worlds

War of the Worlds

2005
×
★★★
Edit this entry  
18
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Batman & Robin

Batman & Robin

1997
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
The Falcon and the Winter Soldier

The Falcon and the Winter Soldier

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hawkeye

Hawkeye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Batman Forever

Batman Forever

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Kimi

Kimi

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Last Looks

Last Looks

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Riders of Justice

Riders of Justice

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
True Grit

True Grit

2010
×
★★★½
Edit this entry  
04
On the Beach at Night Alone

On the Beach at Night Alone

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
The Tragedy of Macbeth

The Tragedy of Macbeth

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Moonstruck

Moonstruck

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry