Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

  • Cocaine Bear

  • Creed III

  • Magic Mike's Last Dance

  • 80 for Brady

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

  • Plane

  • Babylon

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

  • Disenchanted

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Black Adam

  • Smile

  • Confess, Fletch

  • Moving On

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

  • Bros

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

  • Of an Age

  • Nope

  • Mrs. Harris Goes to Paris

  • Bullet Train

  • Thor: Love and Thunder

  • Fire Island

    ★★★★

  • The Blue Caftan

  • Elvis

  • Joyland

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • The Northman

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Three Months

  • The Batman

  • The Outfit

  • Kimi

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Scream

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • Being the Ricardos

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

  • Encanto

  • No Time to Die

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Spencer

  • Dune