• Tomboy

    ★★★½

  • The Forest for the Trees

    ★★★½

  • Everyone Else

    ★★★½

  • India Song

    ★★½

  • The Half of It

    ★★★★

  • Raging Sun, Raging Sky

    ★★★½

  • Thank God It's Friday

    ★★★★½

  • Gas Food Lodging

    ★★★½

  • The Arbor

    ★★★★

  • Bunny Lake Is Missing

    ★★★★

  • Safe

    ★★★★

  • In Bed with Victoria

    ★★★★

  • Nona. If They Soak Me, I'll Burn Them

    ★★

  • Slut in a Good Way

    ★★★★

  • The Daughters of Fire

    ★★★½

  • The Cruz Brothers and Miss Malloy

    ★★★½

  • Losing Ground

    ★★★★

  • Salt

    ★★★★