Sort by
  • Creed III

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Dolly Parton's Mountain Magic Christmas

  • The People You're Paying to Be in Shorts

  • Say Hey, Willie Mays!

    ★★★

  • Glass Onion

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Lightyear

  • Decision to Leave

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Captain Ahab: The Story of Dave Stieb

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

  • Encanto

  • New York Ninja

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Dune

    ★★★

  • The History of the Atlanta Falcons

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • WandaVision

  • The Fresh Prince of Bel-Air Reunion

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • John Lewis: Good Trouble

    ★★★

  • The History of the Seattle Mariners

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • Color Out of Space

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Avengers: Endgame

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Creed II

    ★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★

  • The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

  • Ant-Man and the Wasp

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Isle of Dogs

  • Black Panther

  • Sorry to Bother You

  • Star Wars: The Last Jedi

  • Nathan for You: Finding Frances

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Disaster Artist

  • Baby Driver

  • John Wick: Chapter 2

    ★★★

  • Light Up the Night

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Bad Santa 2

  • Split

  • The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years

    ★★★

  • Hacksaw Ridge

  • La La Land

  • Ghostbusters

    ★★½

  • Your Name.

    ★★★★

  • Finding Dory

  • Captain America: Civil War