Sort by

Andrea has logged 14 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
A Rainy Day in New York

A Rainy Day in New York

2019
×
Read the review Edit this entry  
29
The King

The King

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Mary Queen of Scots

Mary Queen of Scots

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Lion King

The Lion King

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
After

After

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: Far From Home

Spider-Man: Far From Home

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
1917

1917

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Maleficent: Mistress of Evil

Maleficent: Mistress of Evil

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry