Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★★★

  • Furies

    ★★★★

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Sick

    ★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Son

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Carter

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • The Stranger

    ★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Incantation

    ★★★½

  • Umma

  • Deep Water

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½