Sort by

Andrew has logged 23 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Avengement

Avengement

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Crew

The Crew

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Point Blank

Point Blank

1967
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Chronicles of Riddick

The Chronicles of Riddick

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Midnight Mass

Midnight Mass

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Born Losers

The Born Losers

1967
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Rolling Thunder

Rolling Thunder

1977
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Bad Lieutenant

Bad Lieutenant

1992
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hellraiser

Hellraiser

1987
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Malignant

Malignant

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sorcerer

Sorcerer

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Point of No Return

Point of No Return

1993
×
Read the review Edit this entry  
07
Ricochet

Ricochet

1991
×
Read the review Edit this entry  
06
Candyman

Candyman

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Blade

Blade

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Convoy

Convoy

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Hunter

The Hunter

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
On Death Row

On Death Row

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
King Kong

King Kong

1933
×
★★★½
Read the review Edit this entry