Sort by
  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • The Old Way

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Troll

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Poker Face

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Old People

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Inside Man

    ★★★

  • A Trip to Infinity

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Lou

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • Dead for a Dollar

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Medieval

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Raven's Hollow

    ★★★

  • The Lair

    ★★½

  • Clerks III

    ★★

  • Beast

    ★★★

  • Fall

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Paradise Highway

    ★½

  • Light & Magic

    ★★★★

  • Shania Twain: Not Just a Girl

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★½

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • The Reef: Stalked

    ★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • The Fire Within: Requiem for Katia and Maurice Krafft

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★½