Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • The Creator

    ★★

  • American Fiction

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★½

  • Saltburn

  • Ferrari

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★★

  • Ahsoka

    ★½

  • Do Not Expect Too Much from the End of the World

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Secret Invasion

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

  • Cinnamon

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • La Chimera

    ★★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • The Getback

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Monster

    ★★★★½

  • Fast X

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Star Trek: Picard - The IMAX Live Series Finale Event

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Reality

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Fair Play

    ★★½

  • Terror Train 2

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Where

  • Where Do You Stand, Tsai Ming-liang?

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Terror Train

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★

  • Black Adam

    ★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Walk Up

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • No Bears

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★½