Andrew has logged 16 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Brink

The Brink

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dance of a Dream

Dance of a Dream

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Gloria Bell

Gloria Bell

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Avenues

Avenues

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Small Soldiers

Small Soldiers

1998
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Heroic Trio

The Heroic Trio

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Last Flag Flying

Last Flag Flying

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Burning

Burning

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Diane

Diane

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
High Flying Bird

High Flying Bird

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Looming Tower

The Looming Tower

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Little Drummer Girl

The Little Drummer Girl

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
They Shall Not Grow Old

They Shall Not Grow Old

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Dragon Ball Super: Broly

Dragon Ball Super: Broly

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry