Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear

    ★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Cruella

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • CODA

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Lovers Rock

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★