Sort by
  • The Creator

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Fall

    ★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★