Sort by
  • The Creator

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Grand Tour: Eurocrash

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The New Boy

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • Fast X

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • 65

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★★½

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Full River Red

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Mister Organ

    ★★★★

  • Amsterdam

  • Blueback

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★½