Sort by
  • Napoleon

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ½

  • Poison

    ★★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★

  • Totally Killer

    ★★★★

  • The Swan

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • Once Upon a Crime

    ★★★

  • Quiz Lady

    ★★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Adventure Time: Fionna & Cake

    ★★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★½

  • Quicksand

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • Once Upon a Studio

  • Disguise

  • Elemental

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • The Strays

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • La véritable histoire d'Amélie Poulain

  • Encanto at the Hollywood Bowl

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • Strange World

    ★★

  • Stalled

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • The Watcher

    ★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Hocus Pocus 2

    ★★½

  • Smile

    ★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The Kings of the World

    ★★★★

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Riceboy Sleeps

    ★★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Blackening

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Blonde

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Next 365 Days

    ½

  • Fall

    ★★½

  • Purple Hearts

  • Skinamarink

    ★★