Sort by
  • Good Burger 2

    ½

  • AEW Full Gear: Zero Hour

  • Napoleon

    ★★★★

  • Now and Then - The Last Beatles Song

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Angle

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Ahsoka

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Strange Way of Life

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Beyond Utopia

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • The Dangerous Rise of Andrew Tate

  • The Subtle Art of Not Giving a F*ck

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★★½

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Till

    ★★★½

  • Hot Take: The Depp/Heard Trial

  • Fleet Foxes Live on Boston Harbor

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Riceboy Sleeps

    ★★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½