Aaron has logged 123 entries for films during 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Vice

Vice

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★★½
Edit this entry  
19
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Dumplin'

Dumplin'

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Roma

Roma

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Widows

Widows

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Venom

Venom

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Shock Treatment

Shock Treatment

1981
×
★★★★
Edit this entry  
17
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Outlaw King

Outlaw King

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Vox Lux

Vox Lux

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
07
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
mid90s

mid90s

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Ginger Snaps

Ginger Snaps

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Private Life

Private Life

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Greatest Showman

The Greatest Showman

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
Read the review Edit this entry  
06
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
I Love You Phillip Morris

I Love You Phillip Morris

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Hearts Beat Loud

Hearts Beat Loud

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
A Simple Favor

A Simple Favor

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Slice

Slice

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Ghostbusters

Ghostbusters

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Indiana Jones and the Temple of Doom

Indiana Jones and the Temple of Doom

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
mother!

mother!

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Trance

Trance

2013
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
The Package

The Package

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Bao

Bao

2018
×
Edit this entry  
18
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Book Club

Book Club

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Like Father

Like Father

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry