Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Men

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Incantation

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Innocents

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★★½

  • Oxygen

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • CODA

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★½

  • The Call

    ★★★

  • Puparia

    ★★★★