andy has logged 10 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Two Trains Runnin'

Two Trains Runnin'

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Stand

The Stand

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
06
A Glitch in the Matrix

A Glitch in the Matrix

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Dig

The Dig

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry