Sort by
  • The Marvels

    ★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Sing Sing

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★½

  • His Three Daughters

    ★★★★

  • Woman of the Hour

    ★★★½

  • Silver Dollar Road

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★★

  • Hit Man

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★½

  • Menus-Plaisirs Les Troisgros

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Delinquents

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Strange Way of Life

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • About Thirty

    ★★★★

  • Here

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★½

  • Ivalu

    ★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • Bad Press

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • The Starling Girl

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½

  • Cash Cow

    ★★★★

  • Fair Play

    ★★★

  • Fancy Dance

    ★★★★