Sort by
  • You People

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Stutz

    ★★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Elvis

    ★★

  • Memory

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • The Girl from Plainville

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Landscapers

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★★

  • Maid

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • The Guilty

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Pig

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Summit of the Gods

    ★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • False Positive

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Mass

    ★★★½

  • CODA

    ★★★★

  • On the Count of Three

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • The Midnight Sky

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Riders of Justice

    ★★★½

  • Mank

    ★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★½

  • Let Him Go

    ★★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • Run

    ★★★★