RSS feed for angie

angie has watched 49 action films.

  • 6 Underground

    ★★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Aquaman

  • Ocean's Eight

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • Wonder Woman

  • Baywatch

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★½

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★

  • The Huntsman: Winter's War

    ★★★½

  • Allegiant

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Southpaw

    ★★★★★

  • Insurgent

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★

  • Maleficent

  • Divergent

    ★★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

  • Thor: The Dark World

    ★★

  • Getaway

  • Iron Man 3

    ★★★½

  • So Undercover

  • The Avengers

    ★★★½

  • 21 Jump Street

  • John Carter

    ★★★

  • This Means War

    ★★★★★

  • One for the Money

  • In Time

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★

  • Thor

    ★★

  • TRON: Legacy

  • Takers

  • Killers

  • Iron Man 2

    ★★½

  • The Bounty Hunter

  • Avatar

    ★★★★½

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • Get Smart

  • Iron Man

    ★★★

  • Fantastic Four

  • Mr. & Mrs. Smith

    ★★★★★