RSS feed for angie

angie has watched 44 family films.

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★★½

  • Life-Size 2

  • Mary Poppins Returns

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Coco

    ★★★★★

  • Gifted

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Love the Coopers

  • Inside Out

    ★★★★½

  • Maleficent

  • The Lorax

  • Zookeeper

  • Gnomeo & Juliet

  • Christmas Cupid

  • Tangled

  • Ramona and Beezus

  • The Last Song

    ★★★★

  • Wizards of Waverly Place: The Movie

  • Imagine That

  • Princess Protection Program

  • Hannah Montana: The Movie

  • Bedtime Stories

  • High School Musical 3: Senior Year

    ★★★★★

  • The Sisterhood of the Traveling Pants 2

  • Enchanted

  • High School Musical 2

  • She's the Man

    ★★★★★

  • Just My Luck

  • High School Musical

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★½

  • The Princess Diaries 2: Royal Engagement

    ★★★★★

  • Ella Enchanted

  • The Haunted Mansion

  • Daddy Day Care

  • Big Fat Liar

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★½

  • The Princess Diaries

  • Life-Size

  • The Parent Trap

  • Doctor Dolittle

  • Home Alone 2: Lost in New York

  • Home Alone