• Black Widow

  • Good on Paper

    ★★

  • Luca

  • Loki

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • Mare of Easttown

  • Yes Day

  • Coming 2 America

  • Moxie

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • The Prom

  • Superintelligence

    ½

  • The Croods: A New Age

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • Holidate

  • The Undoing

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • I'm Your Woman

  • Soul

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★

  • Hubie Halloween

  • Vampires vs. the Bronx

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

  • Love, Guaranteed

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Tenet

  • Host

  • Hamilton

  • Desperados

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • A Parks and Recreation Special

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Love Wedding Repeat

    ★★

  • The Hunt

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Spenser Confidential

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Onward

  • The Call of the Wild

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Sylvie's Love

  • Horse Girl

  • The Social Dilemma

  • Palm Springs

    ★★★

  • Shirley

  • Relic

    ★★★★

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

  • Miss Americana

  • Star Wars Collection

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Bombshell

  • Little Women

  • 1917

    ★★★★½

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

  • Mike Birbiglia: The New One

  • The Knight Before Christmas

  • Iliza Shlesinger: Unveiled

  • Frozen II

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★½

  • Zombieland: Double Tap