RSS feed for anna130
  • Ma

    Ma

    ★★★½

    never in a MILLION YEARS did i think i would ever see GASTON FROM BEAUTIFUL AND THE BEAST PENIS

  • Moonlight

    Moonlight

    ★★★★½

    “my spaghetti-o’s go hard man” i felt that

  • The Edge of Seventeen

    The Edge of Seventeen

    ★★★★½

    i hope i get a happy ending by the end of my high school experience smh

  • Booksmart

    Booksmart

    ★★★★★

    the soundtrack was amazing and so were all the actors and actresses in it(how come everyone in this movie is hot especially billie lourd)

  • Hairspray

    Hairspray

    ★★★★½

    zach efron might be the love of my life

  • Zodiac

    Zodiac

    ★★★★

    mark,jake and rdj are all now part of the mcu wow we stan legends

  • Avengers: Endgame

    Avengers: Endgame

    ★★★★★

    i’m actually shaking please help me sebastian stan and tom holland i love you

  • Avengers: Infinity War

    Avengers: Infinity War

    ★★★★★

    we getting ready for ✈️end game✈️  and tom holland i love you and miss you 👁👄👁

  • Room

    Room

    ★★★★½

    when jack finally met a dog i cried 😔

  • Us

    Us

    ★★★★★

    “what are you” “americans” C H I L L S-

  • The Greatest Showman

    The Greatest Showman

    ★★★★★

    i’m just sitting there barbeque sauce on my tittes and then my english teacher says we are watching greatest showman 💆🏼‍♀️

  • Heathers

    Heathers

    ★★★½

    “i love my gay dead son!”