• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Her

    ★★★★

  • House of Gucci

  • Interstellar

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Dog Day Afternoon

    ★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • How High

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★★

  • The Secret in Their Eyes

    ★★★★★

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★½

  • Rosemary's Baby

    ★★★★★

  • Paprika

    ★★★★★

  • Waking Life

    ★★★★

  • The Prestige

    ★★★★