Sort by
  • You People

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Crush

    ★★½

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Red Notice

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★★½

  • Out

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Ma

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • After

    ½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★★

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • The Meg

    ★★

  • Set It Up

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Coco

    ★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½

  • Dunkirk

    ★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Lego Batman Movie

    ★★★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Call Me by Your Name

    ★½

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★½

  • Split

    ★★½

  • Moonlight

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

    ★★★★★