Sort by
  • Role Play

    ★★★

  • The Family Plan

    ★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • Lessons in Chemistry

    ★★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★½

  • Kelce

    ★★★½

  • Pain Hustlers

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • NYAD

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • Puppy Love

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • Love Again

    ★★★½

  • Beautiful Disaster

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Proof of Love

    ★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • About Fate

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★½

  • Look Both Ways

    ★★★★

  • Purple Hearts

  • Honor Society

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Under the Amalfi Sun

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • We Cry Together

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • The Valet

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Love, Classified

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Love and Leashes

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★