RSS feed for Ant
  • Scoob!

    ★½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Onward

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • The Grudge

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Black Christmas

    ½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • DC Showcase: Death

    ★★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Art of Racing in the Rain

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Weathering with You

    ★★★½

  • Batman: Hush

    ★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Murder Mystery

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★½

  • Rocketman

    ★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • The Perfect Date

  • Missing Link

    ★★★★

  • Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★½

  • Justice League vs. the Fatal Five

    ★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★

  • The Curse of La Llorona

  • Us

    ★★★★½

  • I See You

    ★★★½

  • Dumbo

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Happy Death Day 2U

    ★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • The Kid Who Would Be King

    ★★

  • Reign of the Supermen

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Escape Room

    ★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • The Christmas Chronicles

    ★★

  • Creed II

    ★★★

  • Bird Box

    ★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • The Haunting

    ★★★★★