Sort by

anthony has logged 20 entries for films during October 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Halloween

Halloween

2018
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
31
Halloween

Halloween

1978
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
30
Chopping Mall

Chopping Mall

1986
×
★★
Edit this entry  
30
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
★★★½
Edit this entry  
29
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
29
Holidate

Holidate

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Tragedy Girls

Tragedy Girls

2017
×
★★
Edit this entry  
27
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Unfriended

Unfriended

2014
×
Edit this entry  
24
Carrie

Carrie

2013
×
★★★½
Edit this entry  
21
Pariah

Pariah

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Girl vs. Monster

Girl vs. Monster

2012
×
★½
Edit this entry  
17
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★
Edit this entry  
14
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★½
Read prior review Edit this entry  
12
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
10
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry