Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★

  • The Curse

    ★★★

  • South Park: Joining the Panderverse

    ★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

  • Old Dads

    ★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★½

  • Sly

    ★★★★

  • Scout's Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Angle

    ★★★½

  • The Passenger

    ★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ★★★

  • The Golden Boy

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • The Out-Laws

    ½

  • Muscles & Mayhem: An Unauthorized Story of American Gladiators

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Bama Rush

    ★★

  • Love & Death

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★½

  • Reality

    ★★½

  • A Rose for Her Grave: The Randy Roth Story

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Creed III

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Missing

    ★★½

  • You People

    ★★

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Christmas with the Campbells

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Stutz

    ★★½

  • Killer Sally

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★★

  • What Comes Around

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

  • Untold: The Girlfriend Who Didn't Exist

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★

  • No Way Out

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • The Artifice Girl

    ★★★½

  • Honor Society

    ★½

  • Nope

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★