Sort by
  • The Beekeeper

  • Roadkill

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • The Fall of the House of Usher

  • Saltburn

    ★★★★½

  • Sympathy for the Devil

  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★

  • Kevin Hart: Reality Check

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

  • Creed III

  • Run Rabbit Run

  • Missing

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Evil Among Us: Ted Bundy

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • They/Them

    ½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

  • Thor: Love and Thunder

  • Fire Island

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Morbius

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Fresh Meat: Jeffrey Dahmer

  • Hawkeye

  • Hypnotic

    ★★★